Vy.....hlásenie

Autor: Patrik Juríček | 31.3.2009 o 15:54 | Karma článku: 4,41 | Prečítané:  978x

No tak ma teraz počúvajte, tak si pekne zapíšte za klobúky, vy nič nechápajúci nemorálny intelektuálny odpad.

Kto ste, ..... gdo ste vy ľudia, čo v prvom aj v tomto druhom kole tak vehementne podporujete kandidáta Gašparoviča ? Ja tu Vás mám poznačených hneď niekoľko, asi sto, napíšem len niektorých :

Ján, Anna, Róbert, Vladimír, ehm, nie, Vlado sa škrtol.....takto, táto mozajka vašich mien, gde ste títo ľudia, ako sa angažujete, všetci tí, ktorí sa angažujete ..... v rôznych združeniach, aj za moje peniaze. Všetci ste tí, ktorí ste udupali a pomohli udupať elementárnu ľudskú slušnosť, ktorí lejete olej do ohňa a vodu do Nitry, urážate vlastných voličov a berete im transparenty a argumenty. Napríklad v relácii tlačenka, ehm, Tlačovka, tss ... to čo je za humus, za kydanie na ľudí s opačným názorom - to bolo nehorázne ako tento interrektuálny odpad, ako ste si robili posmech a srandu zo slovenského občana. Vy, títo ľudia, ale aj pán kandidát Gašparovič máte reprezentovať navonok, ale aj dovnútra mňa a samostatnú Slovenskú republiku - veď toto je hanba pre okres Lučenec, Poprad, Žilina aj Čadca, ale aj Žiar nad Hronom - toto je hanba, hanba pre stratosféru, jonosféru a celú našu matičku galaxiu.

Otázka z pléna : ..... čo je zlé napríklad na pánovi Jánovi ?

..........Prepánajána, tento pán v živote, ale počujete, v živote nepovedal niečo, za čo by som ja, suverénny občan nemusel hanbiť a červenať, vždy bol proti každej myšlienke, ktorá nebola jeho, vždy bezhlavo a často netriezvo podporil všetko čo mu prinieslo prospech. Do Viedne ušiel, zbabelec, v čase najväčšieho zápasu za svojbytnosť našej vlasti, v tom čase tento zbabelec podporiť chcel hnijúci imperializmus. Takže nech si každý Slovák spraví obraz, kto z čoho žije, koho chlieb je a komu chce v budúcnosti slúžiť.

Dementi ! , teda, .... ehm, ........ Dementi: Dementujem celé svoje vyhlásenie, ospravedlňujem sa každému, koho sa dotklo, alebo sa dotkne v budúcnosti, obzvlášť sa ospravedlňujem prezidentským kandidátom a tým voličom, ktorých tento štýl komunikácie vyslovene uráža.

Použitá literatúra (pozri video):

1.   http://volby.sme.sk/c/4372095/blogeri-si-zgustli-na-slotovi-a-jeho-urazkach.html

2.   http://www.youtube.com/watch?v=eLP4mPiu0vs

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Pochopí len ten, kto to zažil. Aká je realita s Alzheimerovou chorobou

Nechodia na návštevy a nonstop je v strehu.

KOMENTÁRE

Víťazný február nepriniesol spravodlivejšiu spoločnosť

Funkcionári nakupovali v lepších obchodoch.


Už ste čítali?