Vy.....hlásenie

Autor: Patrik Juríček | 31.3.2009 o 15:54 | Karma článku: 4,41 | Prečítané:  1032x

No tak ma teraz počúvajte, tak si pekne zapíšte za klobúky, vy nič nechápajúci nemorálny intelektuálny odpad.

Kto ste, ..... gdo ste vy ľudia, čo v prvom aj v tomto druhom kole tak vehementne podporujete kandidáta Gašparoviča ? Ja tu Vás mám poznačených hneď niekoľko, asi sto, napíšem len niektorých :

Ján, Anna, Róbert, Vladimír, ehm, nie, Vlado sa škrtol.....takto, táto mozajka vašich mien, gde ste títo ľudia, ako sa angažujete, všetci tí, ktorí sa angažujete ..... v rôznych združeniach, aj za moje peniaze. Všetci ste tí, ktorí ste udupali a pomohli udupať elementárnu ľudskú slušnosť, ktorí lejete olej do ohňa a vodu do Nitry, urážate vlastných voličov a berete im transparenty a argumenty. Napríklad v relácii tlačenka, ehm, Tlačovka, tss ... to čo je za humus, za kydanie na ľudí s opačným názorom - to bolo nehorázne ako tento interrektuálny odpad, ako ste si robili posmech a srandu zo slovenského občana. Vy, títo ľudia, ale aj pán kandidát Gašparovič máte reprezentovať navonok, ale aj dovnútra mňa a samostatnú Slovenskú republiku - veď toto je hanba pre okres Lučenec, Poprad, Žilina aj Čadca, ale aj Žiar nad Hronom - toto je hanba, hanba pre stratosféru, jonosféru a celú našu matičku galaxiu.

Otázka z pléna : ..... čo je zlé napríklad na pánovi Jánovi ?

..........Prepánajána, tento pán v živote, ale počujete, v živote nepovedal niečo, za čo by som ja, suverénny občan nemusel hanbiť a červenať, vždy bol proti každej myšlienke, ktorá nebola jeho, vždy bezhlavo a často netriezvo podporil všetko čo mu prinieslo prospech. Do Viedne ušiel, zbabelec, v čase najväčšieho zápasu za svojbytnosť našej vlasti, v tom čase tento zbabelec podporiť chcel hnijúci imperializmus. Takže nech si každý Slovák spraví obraz, kto z čoho žije, koho chlieb je a komu chce v budúcnosti slúžiť.

Dementi ! , teda, .... ehm, ........ Dementi: Dementujem celé svoje vyhlásenie, ospravedlňujem sa každému, koho sa dotklo, alebo sa dotkne v budúcnosti, obzvlášť sa ospravedlňujem prezidentským kandidátom a tým voličom, ktorých tento štýl komunikácie vyslovene uráža.

Použitá literatúra (pozri video):

1.   http://volby.sme.sk/c/4372095/blogeri-si-zgustli-na-slotovi-a-jeho-urazkach.html

2.   http://www.youtube.com/watch?v=eLP4mPiu0vs

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Juhoafrický kmeň môže uniknúť imunite

Protilátky nezneutralizovali vírus dostatočne.

Komentár Zuzany Kepplovej

Keď Fico varuje pred komunistickými maniermi

Fico sa snaží, aby jeho sympatizanti udalostiam rozumeli čo najmenej.


Už ste čítali?