Pán premiér, pani Renáta - neskoro, ale predsa.

Autor: Patrik Juríček | 23.4.2009 o 21:47 | Karma článku: 11,13 | Prečítané:  1175x

Premiér Róbert Fico po zisteniach a otázkach adresovaných našej vláde európskou komisiou verejne vyzval nového ministra Štefanova na zrušenie problematického nástenkového tendra a zabezpečenie transparentnosti prideľovania eurofondov. Pani poslankyňa Radičová sa k veľkej nevôli pani poslankyne Zmajkovičovej vzdala poslaneckého mandátu. Smer začal borbu za slušnú a morálnu slovenskú politiku.  

Tak teraz to už všetci vieme, nepodarený urbanizmus a živelná výstavba v Bratislave doslovne prerástla všetkým cez hlavu. Následky sú neočakávané, načim sa zamyslieť. Z Námestia slobody je k Apollo Biznis Centru horší výhľad ako z Bruselu. Ešte aj neschopní a zkostnatení bruselskí úradníci z tej diaľky uvideli a poľahky zistili koľká bije – a to nepotrebovali k vytvoreniu úsudku ani povestné TRI slovenské sekundy, zvládli to za niekoľko dní. Zaostrili pohľad, zvýšili hlas a prišlo to. Premiér pochopil. Ešte včera nechápal, dnes má jasno. Neskoro, … ale predsa.

Jasno má aj pani poslankyňa Zmajkovičová – asi preto, že sa tiež pozerá tým správnym smerom. Ani príkladné vzdanie sa mandátu jej nestačí, nemorálna Radičová si vraj mala priznať chybu a vyvodiť dôsledky hneď, do troch sekúnd. Inak je to vraj len prázdny populizmus a pretvárka. Už teraz sa teším, ako táto bojovníčka za pravú tvár Slovenska, tradičné hodnoty rodiny a spoločnosti, posvätí svoj spravodlivý boj žiadosťou o podobne principiálne počiny ostatných svojich kolegov. Pán Rafaj, pán Slota, pán Mečiar, pán Paška, pán Micheľ .... prišiel čas k odchodu. Nech zaznie hymnická pieseň Domovina. Pani Zmajkovičová má jasno, SMER začal borbu za morálnu a principiálnu slovenskú politiku. Neskoro, …. ale predsa.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Pochopí len ten, kto to zažil. Aká je realita s Alzheimerovou chorobou

Nechodia na návštevy a nonstop je v strehu.

KOMENTÁRE

Víťazný február nepriniesol spravodlivejšiu spoločnosť

Funkcionári nakupovali v lepších obchodoch.


Už ste čítali?