Pán premiér, pani Renáta - neskoro, ale predsa.

Autor: Patrik Juríček | 23.4.2009 o 21:47 | Karma článku: 11,13 | Prečítané:  1208x

Premiér Róbert Fico po zisteniach a otázkach adresovaných našej vláde európskou komisiou verejne vyzval nového ministra Štefanova na zrušenie problematického nástenkového tendra a zabezpečenie transparentnosti prideľovania eurofondov. Pani poslankyňa Radičová sa k veľkej nevôli pani poslankyne Zmajkovičovej vzdala poslaneckého mandátu. Smer začal borbu za slušnú a morálnu slovenskú politiku.  

Tak teraz to už všetci vieme, nepodarený urbanizmus a živelná výstavba v Bratislave doslovne prerástla všetkým cez hlavu. Následky sú neočakávané, načim sa zamyslieť. Z Námestia slobody je k Apollo Biznis Centru horší výhľad ako z Bruselu. Ešte aj neschopní a zkostnatení bruselskí úradníci z tej diaľky uvideli a poľahky zistili koľká bije – a to nepotrebovali k vytvoreniu úsudku ani povestné TRI slovenské sekundy, zvládli to za niekoľko dní. Zaostrili pohľad, zvýšili hlas a prišlo to. Premiér pochopil. Ešte včera nechápal, dnes má jasno. Neskoro, … ale predsa.

Jasno má aj pani poslankyňa Zmajkovičová – asi preto, že sa tiež pozerá tým správnym smerom. Ani príkladné vzdanie sa mandátu jej nestačí, nemorálna Radičová si vraj mala priznať chybu a vyvodiť dôsledky hneď, do troch sekúnd. Inak je to vraj len prázdny populizmus a pretvárka. Už teraz sa teším, ako táto bojovníčka za pravú tvár Slovenska, tradičné hodnoty rodiny a spoločnosti, posvätí svoj spravodlivý boj žiadosťou o podobne principiálne počiny ostatných svojich kolegov. Pán Rafaj, pán Slota, pán Mečiar, pán Paška, pán Micheľ .... prišiel čas k odchodu. Nech zaznie hymnická pieseň Domovina. Pani Zmajkovičová má jasno, SMER začal borbu za morálnu a principiálnu slovenskú politiku. Neskoro, …. ale predsa.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Juhoafrický kmeň môže uniknúť imunite

Protilátky nezneutralizovali vírus dostatočne.

Komentár Zuzany Kepplovej

Keď Fico varuje pred komunistickými maniermi

Fico sa snaží, aby jeho sympatizanti udalostiam rozumeli čo najmenej.


Už ste čítali?